«16 днів проти насильства»

18.Гру.2020
«16 днів проти насильства»

До міжнародної акції «16 днів проти насильства» в ЖСЗДО № 59 пройшов психологічний практикум «Принцип толерантності – справа професійної гідності педагога у вихованні дітей з ООП» з метою сприяння створення безпечного комфортного середовища для виховання дошкільнят, налагодження позитивної взаємодії між дітьми і дорослими.

Під час виступу соціальний педагог висвітила питання «Види та причини проявів агресивної поведінки і стратегії дорослих щодо дітей».   За допомогою вправи «Хмаринки» педагогами були визначені індикатори фізичного та психологічного насильства щодо дитини.

З цікавістю педагоги заповнювали анкету «Чи толерантні Ви», виконали вправу «Візьми рису, якої тобі не вистачає» та вправу «Дерево толерантності», які провела практичний психолог, що допомогло їм визначити риси толерантної людини.

Толерантними прийомами при роботі з дітьми з ООП із власного досвіду поділилася вихователь Купчинська Н.П.

Під час підсумку  зазначено, що лише дотримання педагогічній етики, норм загальнолюдської моралі, поваги до гідності дитини та її батьків можна створити безпечне середовище розвитку та  виховання дошкільнят.

Галерея зображень