Статті

30.Січ.2020

Подбайте про свою безпеку! Майже у всіх країнах світу існує ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ! Громадська організація «Жіночий інформаційно-консультативний центр» надає допомогу постраждалим особам від торгівлі людьми. www.wicc.com.ua (пн-пт з 10:00 до 18:00) Особи вважаються постраждалими від торгівлі людьми (ст. 149 Кримінального Кодексу України «торгівля людьми») якщо вони були в ситуації: – Обмеження свободи пересування; – Відсутності вибору … Продовжити читання “ПЛАНУЄТЕ ПРАЦЮВАТИ ЗА КОРДОНОМ?”

Детальніше
13.Гру.2019

Пошта довіри в Житомирському навчально-виховному комплексі № 59 Під час проведення тижня психології в закладі працювала «Пошта довіри», що викликало пожвавлене спілкування між учнями різних класів. Метою гри було сприяти формуванню дружніх відносин між молодшими школярами.

Детальніше
04.Гру.2019

Цей день встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 14 жовтня 1992 року. Мета, заради якої цей день був проголошений – повне і рівне для всіх дотримання прав людини і участь людей з інвалідністю в житті суспільства. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей особливими потребами. У світі налічується понад … Продовжити читання “3 ГРУДНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ”

Детальніше
04.Гру.2019

Соціальним педагогом з учнями 2 – Б класу проводилось заняття «Людина починається з добра». Метою заняття було розвивати вміння дітей розрізняти «добре» й «погане»; формувати у учнів навички культурної поведінки та правильні моральні судження.  На занятті діти розрізняли та обговорювати добрі та погані вчинки, створювати «Дерево добрих справ» де описували свої добрі справи, які вони … Продовжити читання “Людина починається з добра”

Детальніше
04.Гру.2019

Соціальним педагогом з вихованцями молодшої та старшої групи проводилось заняття по виготовленню колажу «Ми маленькі промінчики великого сонця» з метою формування у дітей позитивного ставлення до себе та до інших.

Детальніше