Статті

11.Сер.2021

ЗАТВЕРДЖУЮ Директор ЖСЗДО № 59 _______________М.С.Мельничук     План заходів,  спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькування) в Житомирському спеціальному закладі дошкільної освіти № 59 на 2021 – 2022 н.р. № п/н Назва заходу Термін проведення Відповідальний Нормативно-правове та інформаційне забезпечення та попередження булінгу (цькування) в ЗДО   1. Підготовка наказу «Про створення безпечного освітнього … Продовжити читання “План заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькування) в Житомирському спеціальному закладі дошкільної освіти № 59 на 2021 – 2022 н.р.”

Детальніше
11.Сер.2021

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ НАКАЗ 28.12.2019 м. Київ N 1646 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 03 лютого 2020 р. за N 111/34394 Деякі питання реагування на випадки булінгу (цькування) та застосування заходів виховного впливу в закладах освіти Відповідно до абзацу дев’ятого частини першої статті 64 Закону України “Про освіту”, згідно з пунктом 8 Положення про … Продовжити читання “Порядок реагування на випадок булінгу”

Детальніше
11.Сер.2021

Булінг (bullying, від анг. bully – хуліган, забіяка) (цькування) – це  діяння (дії або бездіяльність) учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи та (або) такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або … Продовжити читання “СТОП БУЛІНГ”

Детальніше
08.Лип.2021

Як зробити літо корисним? Поради для батьків Літо чудова пора для відпочинку всієї родини, але  досить часто батьки задумуються про те, як зробити відпочинок сина чи доньки корисним та цікавим. І тому з настанням літа турбот менше лише у дітей, а  у батьків їх тільки додається. Адже ці місяці відпочинку треба якось організувати, щоб діти … Продовжити читання “Як зробити літо корисним? Поради для батьків”

Детальніше
08.Лип.2021
Детальніше