Логопед

11.Чер.2019

Посібник Лепбук (lapbook) – з перекладу леп- коліна, бук – книжка, тобто наколінна книжка. Це саморобна паперова книжка з кишеньками, де дитина може дістати, перекладати, складати на свій розсуд різноманітний матеріал. Лепбук – це новітній спосіб організації навчальної діяльності дошкільників. Це гра творчість, пізнання і дослідження нового, повторення і закріплення вивченого, систематизація знань і просто … Продовжити читання “Лепбук – така форма організації для розвитку пізнавальної активності дітей і розвитку їхньої самостійності”

Детальніше
18.Гру.2018

Консультація для батьків на тему: «Мовлення дорослих – приклад для дітей».      Успіх мовленнєвого розвитку дитини насамперед залежить від мовлення дорослих і, зокрема, батьків. Дитина навчається говорити завдяки слуху і здібності до наслідування. Відомо, що дитина дошкільного віку легко наслідує неправильну вимову дорослих, переймає місцеву говірку, діалектизми, вульгаризми. Дитина швидше навчиться правильно говорити, якщо чутиме … Продовжити читання “Консультація для батьків на тему: ” Мовлення дорослих – приклад для дітей””

Детальніше
25.Лют.2018

Дитина пізнає світ через яскраві форми, кольори, явища. Чим привабливішими вони є, тим активнішою в навчально-виховному процесі буде дитина, тим вищим буде результат, якого прагне досягти педагог. Упровадження принципово нових підходів до розвитку дитини, потребує багато в чому новітніх технологій. Корекційно-відновлювальна робота з дітьми спрямована на усунення психофізичних та інтелектуальних вад через використання в практиці … Продовжити читання “Гудзикотерапія, як засіб розвитку особистості”

Детальніше