Логопед

29.Жов.2020

Розвиток мовлення дитини починається від самого народження. Навички правильного  мовлення дитина набуває в сім’ї. Все те, що роблять батьки для загального та  мовленнєвого розвитку своєї дитини має велике значення для всього її подальшого життя.  Мовленню необхідно вчити, перш за все, шляхом особистого прикладу. Дитина повинна  чути правильне, чітке мовлення, бажано, щоб батько і мати розмовляли з малюком на  одній, на рідній мові. Дуже важливим є те, що саме, та в якому вигляді сприймає слух  дитини в ранньому та молодшому віці, в найбільш сприятливі роки її життя.   Вплив розвитку дрібної моторики на формування мовлення дітей . Розвиток рухливості органів артикуляційного апарату – важливий крок  на … Продовжити читання “До уваги батьків!”

Детальніше
11.Чер.2019

Посібник Лепбук (lapbook) – з перекладу леп- коліна, бук – книжка, тобто наколінна книжка. Це саморобна паперова книжка з кишеньками, де дитина може дістати, перекладати, складати на свій розсуд різноманітний матеріал. Лепбук – це новітній спосіб організації навчальної діяльності дошкільників. Це гра творчість, пізнання і дослідження нового, повторення і закріплення вивченого, систематизація знань і просто … Продовжити читання “Лепбук – така форма організації для розвитку пізнавальної активності дітей і розвитку їхньої самостійності”

Детальніше
18.Гру.2018

Консультація для батьків на тему: «Мовлення дорослих – приклад для дітей».      Успіх мовленнєвого розвитку дитини насамперед залежить від мовлення дорослих і, зокрема, батьків. Дитина навчається говорити завдяки слуху і здібності до наслідування. Відомо, що дитина дошкільного віку легко наслідує неправильну вимову дорослих, переймає місцеву говірку, діалектизми, вульгаризми. Дитина швидше навчиться правильно говорити, якщо чутиме … Продовжити читання “Консультація для батьків на тему: ” Мовлення дорослих – приклад для дітей””

Детальніше