Психолог

13.Кві.2020
Детальніше
27.Бер.2020

Частіше розмовляйте у присутності дитини про школу, шкільне життя ставлення до навчання. Спрямовуйте дитину на серйозне до навчання. Не приховуйте труднощів, які чекають на малюка у школі, але формуйте у нього впевненість у їх подоланні. Навчить сина чи доньку найпростіших навичок самообслуговування ( вмиватися, чистити зуби, одягатися, роздягатися, доглядати за одягом, акуратно їсти). Привчить дитину … Продовжити читання “Батькам майбутніх першокласників”

Детальніше
27.Бер.2020

Топ-5 складників готовності до школи Що насправді необхідно дитині для початку навчання, а що не таке важливе? Розглянемо складники шкільної готовності: Інтелектуальна готовність Фізіологічна готовність мозку до навчання Вольова готовність Здатність робити щось всупереч складнощам Соціальна готовність Навички спілкування з іншими Мотиваційна готовність «Навіщо мені школа?» Фізичне дозрівання Готовність тіла до навчання Чинники інтелектуальної готовності … Продовжити читання “Як перевірити готовність дитини до школи: практичні поради психолога”

Детальніше
13.Гру.2019

Пошта довіри в Житомирському навчально-виховному комплексі № 59 Під час проведення тижня психології в закладі працювала «Пошта довіри», що викликало пожвавлене спілкування між учнями різних класів. Метою гри було сприяти формуванню дружніх відносин між молодшими школярами.

Детальніше
11.Чер.2019

  Початок шкільного навчання – важливий етап у житті дитини, в якому вона зустрічається з новими формами діяльності та спілкування. Основним видом діяльності у школі є навчання, яке передбачає обов’язковість, розумове напруження, вміння слухати і сприймати завдання, доводити розпочату справу до кінця, вміння керувати своєю поведінкою, адекватно сприймати самого себе та навколишню дійсність. У дитини … Продовжити читання “Пам’ятка для батьків щодо формування у старших дошкільників позитивного ставлення до школи”

Детальніше