Психолог

08.Лип.2021
Детальніше
01.Чер.2021

Що таке «Психологічна готовність до навчання у школі?» Чи віддавати дитину майбутньої осені до школи, чи ще рік почекати з початком навчання? Багатьох батьків шестирічок і, навіть тих, кому ще немає шести, хвилює це питання. Заклопотаність батьків зрозуміла: адже від того наскільки успішним буде початок шкільного навчання, залежить успішність дитини в наступні роки, її ставлення … Продовжити читання “Що таке «Психологічна готовність до навчання у школі?»”

Детальніше
19.Тра.2021

Рекомендації для батьків, як усунути тривогу і стрес у дитини   * Уникайте психоемоційного навантаження в дитини, відчуття напруженості у всіх членів сім’ї. Зберігайте спокій. Емоційний стан дитини безпосередньо залежить від стану близьких дорослих. Створюйте доброзичливу атмосферу в сім’ї. Теплі взаємини навколо стабілізують почуття дитини, посилять відчуття безпеки й спокою. * Щоб дбати про родину, … Продовжити читання “Рекомендації для батьків, як усунути тривогу і стрес у дитини”

Детальніше
31.Бер.2021
Детальніше
04.Бер.2021

З приходом весни у людини з’являються нові мрії, надії, сподівання. Але ми інколи помічаємо, що більше втомлюємося, в одних людей з’являються дратівливість, незадоволення собою, а в інших  – загострюються хвороби. Як відновити свій ресурс? Пропонуємо 12 кроків, щоб відновити ресурс.

Детальніше