Соціальний педагог

25.Січ.2021

Багато батьків упевнені, що домашня робота – не для дітей. Зрозуміло, що діти не повинні виконувати домашню роботу нарівні з дорослими, але деякі обов’язки повинні мати, і ось чому: допомога по господарству розвиває в дитини навички, необхідні в дорослому житті; коли дитині доручають виконувати домашні обов’язки, вона вчиться відповідальності й дізнається, що значить учитися на … Продовжити читання “Як привчити дітей виконувати обов’язки”

Детальніше
11.Січ.2021

Щорічно 11 січня в Україні та світі відзначається Міжнародний день дякую. Щирі слова подяки приносять людям теплі відчуття, радість і емоційний підйом. Історія Дня спасибі Ініціатива створити день, присвячений дню подяки, надійшла від миротворчих організацій. Вперше слово «дякую» було офіційно згадано в 1586 році. У побуті воно стало застосовуватися лише у 20 столітті. Присвячене цьому … Продовжити читання “11 січня Міжнародний день “Дякую””

Детальніше
18.Гру.2020

До міжнародної акції «16 днів проти насильства» в ЖСЗДО № 59 пройшов психологічний практикум «Принцип толерантності – справа професійної гідності педагога у вихованні дітей з ООП» з метою сприяння створення безпечного комфортного середовища для виховання дошкільнят, налагодження позитивної взаємодії між дітьми і дорослими. Під час виступу соціальний педагог висвітила питання «Види та причини проявів агресивної … Продовжити читання “«16 днів проти насильства»”

Детальніше
18.Гру.2020
Детальніше
16.Лис.2020
Детальніше