Соціальний педагог

30.Січ.2020

Подбайте про свою безпеку! Майже у всіх країнах світу існує ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ! Громадська організація «Жіночий інформаційно-консультативний центр» надає допомогу постраждалим особам від торгівлі людьми. www.wicc.com.ua (пн-пт з 10:00 до 18:00) Особи вважаються постраждалими від торгівлі людьми (ст. 149 Кримінального Кодексу України «торгівля людьми») якщо вони були в ситуації: – Обмеження свободи пересування; – Відсутності вибору … Продовжити читання “ПЛАНУЄТЕ ПРАЦЮВАТИ ЗА КОРДОНОМ?”

Детальніше
04.Гру.2019

Цей день встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 14 жовтня 1992 року. Мета, заради якої цей день був проголошений – повне і рівне для всіх дотримання прав людини і участь людей з інвалідністю в житті суспільства. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей особливими потребами. У світі налічується понад … Продовжити читання “3 ГРУДНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ”

Детальніше
04.Гру.2019

Соціальним педагогом з учнями 2 – Б класу проводилось заняття «Людина починається з добра». Метою заняття було розвивати вміння дітей розрізняти «добре» й «погане»; формувати у учнів навички культурної поведінки та правильні моральні судження.  На занятті діти розрізняли та обговорювати добрі та погані вчинки, створювати «Дерево добрих справ» де описували свої добрі справи, які вони … Продовжити читання “Людина починається з добра”

Детальніше
04.Гру.2019

Соціальним педагогом з вихованцями молодшої та старшої групи проводилось заняття по виготовленню колажу «Ми маленькі промінчики великого сонця» з метою формування у дітей позитивного ставлення до себе та до інших.

Детальніше
23.Вер.2019

ПИЛЬНУЙТЕ ЗА СВОЇМИ ДІТЬМИ! ЇХНЄ ЖИТТЯ ТА ЗДОРОВ’Я БЕЗЦІННЕ! Правила безпеки дітей в людному місці *Покладіть у кишеню дитини записку з ім’ям та прізвищем, телефоном батьків та адресою проживання. * Збираючись у місця скупчення людей , одягайте дитину у яскравий одяг. * Якщо загубили дитину в торговому центрі , негайно зверніться до адміністрації . Відеокамери … Продовжити читання “ПИЛЬНУЙТЕ ЗА СВОЇМИ ДІТЬМИ! ЇХНЄ ЖИТТЯ ТА ЗДОРОВ’Я БЕЗЦІННЕ!”

Детальніше