Батькам майбутніх першокласників

27.Бер.2020
Батькам майбутніх першокласників
  • Частіше розмовляйте у присутності дитини про школу, шкільне життя ставлення до навчання. Спрямовуйте дитину на серйозне до навчання.
  • Не приховуйте труднощів, які чекають на малюка у школі, але формуйте у нього впевненість у їх подоланні.
  • Навчить сина чи доньку найпростіших навичок самообслуговування ( вмиватися, чистити зуби, одягатися, роздягатися, доглядати за одягом, акуратно їсти).
  • Привчить дитину лягати спати та вставати у певний час ( лягати спати не пізніше 9-ї години вечора, а вставати о 7-й ранку).
  • Заохочуйте малюка до малювати кольоровими олівцями, до письма ручкою ( написання паличок, кружечків, трикутників, квадратиків).
  • Прищеплюйте дитині дбайливе ставлення до книжок, олівців, зошитів, фломастерів. Навчить правильно гортати сторінки.
  • Не стримуйте інтерес до навчання, заохочуйте малюка до набуття знань, обміну враженнями від почутого , побаченого.
  • У будь-якій конфліктній ситуації не принижуйте гідності дитини, прагніть заохотити її до самовдосконалення.
  • Завжди прагніть підтримувати вихователя, вчителя, не критикуйте його в присутності дитини