Новини

18.Гру.2020

От і настав той день, якого з нетерпінням чекала вся дітвора садочка – це день Святого Миколая. Святий Миколай завітав до діток в кожну групу і побажав усім здоровя, миру, злагоди, бути чемними і слухняними. Проведення таких свят допомагає виховувати зацікавленість і повагу до традицій українського народу, лагідність, бажання робити добрі спави.

Детальніше
18.Гру.2020

«Іде осінь до малят, до дівчаток і хлоп’ят» – під таким гаслом пройшов тематичний тиждень осінніх свят у закладі.  В кожну групу до дітей в гості з щедрими подарунками завітала Осінь-чарівниця. Під час свят вихованці читали вірші і співали пісеньки про осінь, гралися з дощиком і сонечком, перевтілювалися в різних лісових звіряток, грибочків, весело танцювали … Продовжити читання “Калейдоскоп осінніх свят”

Детальніше
05.Гру.2020

20 листопада в старшій групі «Джмелики» соціальний педагог, Кулявик К.Л., проводила заняття на тему «Свої права ти добре знай, їх шануй та захищай!». Метою заняття було ознайомити дітей  з Міжнародною Конвенцією ООН, їхніми правами та обов’язками. Вчитися розпізнавати ситуації де порушуються права дітей, висловлювати свої думки та міркування. Виховувати людяність та повагу до людей. Під … Продовжити читання “«Свої права ти добре знай, їх шануй та захищай!»”

Детальніше
04.Лис.2020

«Якщо хочеш бути здоровим» – під таким гаслом пройшов тематичний тиждень в закладі, метою якого було формування у дітей основ здорового способу життя. Під час тематичного тижня діти закріпили найпростіші навички особистої гігієни, розширили знання про предмети догляду за своїм тілом, уточнили уявлення про чистоту і охайність, збагатили свої знання про інфекційні хвороби, поняття про … Продовжити читання “«Якщо хочеш бути здоровим»”

Детальніше
13.Жов.2020

Вже доброю традицією декілька років поспіль напередодні свята Покрови в закладі проводяться козацькі розваги, під час яких діти знайомляться з звичаями і традиціями козацтва на Україні, граються в різні спортивні ігри, ігри-змагання, ігри з перешкодами. Це дає можливість виховати їх сильними, сміливими, спритними, витривалими.

Детальніше