Новини

01.Чер.2021

Уже традиційно 1 червня в закладі відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це прекрасне свято радості та надії. Одне із найстаріших міжнародних свят. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення їх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зростали здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Детальніше
21.Тра.2021

В останній день Тижня безпеки дитини дошкільнята вчились діяти на сигнал «Увага всім». Знайомились із основними службами «101», «102», «103», «104», вправлялися в виклику служб «101», «102», навчалися обачності, умінню орієнтуватись та швидко реагувати в екстремальних ситуаціях. З цією метою використовувалися різні дидактичні ігри, ігри-тренінги, читання художньої літератури тощо. Зі старшими дошкільниками проведені розваги «Про … Продовжити читання “«Захисти себе сам»”

Детальніше
20.Тра.2021

Усі ми знаємо, що немає в людині більшої цінності, ніж здоров”я. З давніх-давен відоме гасло: “Твоє здоров”я – в твоїх руках”. Але для того, щоб навчитися берегти здоров”я, треба багато знати про самих себе, про стан свого організму. Батьків і педагогів хвилює питання, як зміцнити здоров”я дітей, як змінити на краще ставлення до власного здоров”я,  … Продовжити читання “День здоров”я”

Детальніше
20.Тра.2021

Вже традиційно, щороку у третій четвер травня відзначається Всесвітній день вишиванки, метою якого є виховання любові до України, приналежності до української нації. Відзначався День вишиванки і в нас в закладі. Вишиванка – символ Батьківщини, Дзеркало народної душі, Не для когось, не для забаганки, А для себе ти її носи. В цей день дорослі і дошкільнята … Продовжити читання ““День вишиванки””

Детальніше
19.Тра.2021

“Якщо вдома сам лишаюсь, я розваг остерігаюсь” – під таким девізом пройшов третій день тематичного Тижня безпеки “Сам удома” метою якого було зосередити увагу дітей на небезпеці, що криється в предметах домашнього вжитку, які завдають шкоди здоров”ю та життю дитини. В цей день дошкільнята вчились: як поводитись з електроприладами і що потрібно робити, коли в … Продовжити читання ““Сам вдома””

Детальніше