Новини

30.Чер.2020

Пам’ятка безпечної поведінки під час літніх канікул Гуляти й гратися можна в місцях, які призначені для цього. Небезпечними для ігор можуть бути сходи, підвали, горища, будівельні майданчики, ліфти. Під час ігор у небезпечних місцях можна одержати травми й каліцтва різного ступеня тяжкості. Під час ігор не варто демонструвати свою хоробрість одноліткам, стрибаючи з великої висоти, … Продовжити читання “Пам”ятка безпечної поведінки під час літніх канікул”

Детальніше
29.Тра.2020

З 09 по 22 травня 2020 року в Житомирському коледжі культури і мистецтв імені Івана Огієнка відбувся ІІ дистанційний обласний конкурс виконавців художнього слова, присвячений 206-й річниці з дня народження Т.Г. Шевченка “Єднаймо Україну Тарасовим словом”. ІІ місце у 1-й категорії – учасники до 12 років – виборов наш учень 3 класу Коновал Артем Олександрович, … Продовжити читання “Обласний конкурс читців творів Т.Г. Шевченка”

Детальніше
29.Тра.2020

З метою забезпечення соціального і правового захисту дітей, сприяння створення безпечного освітнього середовища в ЖНВК СТ № 59 відбулася зустріч з працівниками ювенальної превенції Головного управління національної поліції в Житомирській області спільно з патрульними поліцейськими. В листопаді 2019 року  працівниками даних служб було реалізовано проєкт “Урок з поліцейським”, під час якого поліцейські в доступній ігровій … Продовжити читання “Урок з поліцейським”

Детальніше
29.Тра.2020
Детальніше
29.Тра.2020

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА в онлайн-режимі у ЖНВК СТ №59 ЖМР Шановні друзі! Ось і прийшов той час, на який всі ви так довго чекали. Для вас пролунає останній дзвоник в незвичному для вас режимі – онлайн. Він сповістить про те, що настала чудова пора – літні канікули. Хочемо побажати, щоб вони були незабутні, веселі та … Продовжити читання “СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА”

Детальніше