Новини

14.Січ.2020

В зв’язку з реформуванням освіти в Україні, що розпочалося з розроблення та затвердження Концепції «Нова українська школа» змінюються і підходи з організації освітнього процесу в дошкіллі. В НУШ робочий день починається з радісних зустрічей. Тож, педагоги дошкільники, реалізуючи наступність дитячого садка і школи радо вранці зустрічають своїх вихованців. Продуманий і добре організований ранковий прийом дітей … Продовжити читання “Ранкові зустрічі”

Детальніше
14.Січ.2020

Хочеться бути потрібними, корисними суспільству. Особливо тішить позитивний результат, який складається із маленьких щоденних перемог. Людина може все, якщо захоче та правильно, вміло організує… 11 січня 2020 року привітно зустріли стіни Житомирської обласної філармонії імені Святослава Ріхтера  наших вихованців, учнів Житомирського навчально-виховного комплексу спеціального типу №59. Публіка підтримала, а сцена виявилася по-домашньому затишною. Наш дебют….Вдалося! … Продовжити читання “Благодійний вечір колядок”

Детальніше
19.Гру.2019

День Святого Миколая – свято добра, душевного тепла, родинного єднання. Таке дійство дарує діткам безліч позитивних емоцій.  В нашому закладі 19 грудня відбувся новорічний ранок “Завітай Миколай. Привітай!”. З подарунками до дітей завітали Святий Миколай, міський голова Сухомлин  С.І.,  заступник  міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Місюрова М.О., депутати Житомирської міської ради, директор  департаменту … Продовжити читання “Новорічний ранок “Завітай Миколай. Привітай!””

Детальніше
13.Гру.2019

З 4 по 8 листопада в закладі проводився тиждень психології на тему «В гармонії зі світом нехай живуть всі діти» з метою підвищення психологічної культури всіх учасників освітньо – виховного процесу.  Під час тижня психології було проведено для вихованців закладів нетрадиційні заняття «Веселка настрою», «Коло дружби», «Акваріум», «Будьмо друзями», «Подарунок другові» та цікава командна квест-гра … Продовжити читання “Тиждень психології”

Детальніше
05.Гру.2019

«Безпека дорожнього руху – це життя» – під таким гаслом пройшла зустріч поліцейських і дітей в ЖНВК СТ № 59, під час якої діти закріпили дорожні знаки, ознайомились з роботою поліцейського-регулювальника, повправлялися самим бути в ролі регулювальника та в дотриманні правил дорожнього руху.  

Детальніше