Про нас

Ми створюємо

Наше майбутнє

Введення в експлуатацію: 1997 рік.

Житомирський спеціальний заклад дошкільної освіти працює з 7:00 до 19:00 при п’ятиденному робочому тижні.
Через гру, індивідуальний підхід до кожної дитини, співпрацю з батьками, під час занять, прогулянок, свят, розваг – педагогічний колектив забезпечує загальний розвиток дитини. Все це буде слугувати підґрунтям для набуття в подальшому спеціальних знань, умінь і навичок, формування стійких особистісних якостей.

ЖСЗДО 59 – добрий, надійний заклад

Основне завдання закладу

– створення та забезпечення організаційно-педагогічних умов, спрямованих на поліпшення процесів розвитку і соціалізації дитини, подолання її психофізичних вад у процесі навчання і виховання з метою максимально можливого розвитку її особистості та підготовки до самостійного життя; забезпечення корекційно-відновлювальної реабілітації дітей, які мають порушення в фізичному та розумовому розвитку.

Основні напрямки ЖСЗДО № 59:
Основним напрямком освітньо-виховного процесу Житомирського спеціального закладу дошкільної освіти № 59 ЖМР є його корекційна спрямованість, яка передбачає:
– розвиток та корекцію мовленнєвого розвитку, корекцію пізнавальної діяльності, фізичний розвиток, формування навичок просторового, соціально-побутового орієнтування;
– формування навичок саморегуляції та саморозвитку вихованців через взаємодію з навколишнім середовищем на основі знань, умінь і навичок мовленнєвої, зокрема комунікативної, діяльності та творчості;
– формування компенсаційних способів діяльності, як важливої передумови підготовки дітей з особливими освітніми потребами до навчання в основній школі;
– створення передумов для соціальної реабілітації та інтеграції;
– розвиток самостійності та життєво важливих компетенцій, що потребують корекції фізичного розумового розвитку;
– просвітницька робота з батьками щодо виховних впливів у родині.

Моніторинг якості освіти:
Відповідно до П.5.17 Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти ЖСЗДО № 59, враховуючи особливості розвитку дітей, дотримуючись принципу конфіденційності, результати моніторингу оцінювання показників розвитку дітей в засобах масової інформації та на сайті закладу не оприлюднюються.

В ЖСЗДО № 59 працює 37 педагогічних працівників. З них:

Вища освіта – 29
Середня спеціальна – 8

Вища категорія – 13

І категорія – 5
ІІ категорія – 6
Без категорії – 4

Мають звання:

«Старший вихователь» – 1
«Старший учитель» – 2
«Вихователь-методист» – 1
«Учитель-методист» – 3
«Керівник-гуртка-методист»- 1
«Відмінник освіти» – 2

Правила та порядок прийому до закладу дошкільної освіти

Зарахування дітей до ЖСЗДО № 59 здійснюється на підставі заяви батьків або осіб, що їх замінюють, на ім’я директора спеціального закладу дошкільної освіти, свідоцтва про народження дитини, довідки про щеплення, висновку інклюзивно-ресурсного центру та направлення департаменту освіти Житомирської міської ради. Батьки або особи, які замінюють повинні принести довідку про місце реєстрації дитини та копію рішення або посвідчення про пільги.
Зарахування дітей до ЖСЗДО № 59 проводиться протягом року.

Мова освітнього процесу

У ЖСЗДО № 59 навчання та виховання проводиться державною – українською мовою з урахуванням вимог Конституції України та чинного законодавства.

Матеріально-технічне забезпечення

Матеріально-технічне забезпечення спеціального закладу дошкільної освіти № 59 складається з будівель, споруд, землі, комунікації, обладнання, іншого рухомого, нерухомого майна що перебуває в його користуванні, розпорядженні. Заклад має медичний кабінет фізпроцедур, масажний кабінет, ізолятор, корекційно-розвивальне обладнання, дві групи мають мультимедійне забезпечення, логопедичні кабінети, кабінет гурткової роботи. З метою стимулювання активності дітей з низькою мотивацією навчання, аутичними або психомоторними розладами, підвищеною агресією, тривожними розладами, гіперактивністю створена сенсорна кімната.

Умови доступності ЖСЗДО № 59 для навчання осіб з особливими освітніми потребами:
В закладі для забезпечення доступу зручності до будівлі людей з інвалідністю в наявності є пондус та кнопка виклику.

Чому ми?

Тому що наш заклад:

переможець конкурсів «Навчальний заклад року – 2008, 2010, 2012»;
нагороджений Грамотою виконавчого комітету Житомирської міської ради за ІІ місце в загально – міському конкурсі «Моє квітуче місто» в 2013р.;
нагороджений Дипломом МОН України за презентацію досягнень в інноваційній модернізації національної освіти (в 2014р.);
нагороджений Дипломом МОН України, срібною медаллю в номінації «Діяльність навчальних закладів з розвитку міжнародної співпраці» (2014р.);
приймав міжнародний семінар “Законодавче забезпечення роботи фахівців у сфері «Інклюзивної освіти в Україні та Італії» (жовтень 2013);
тісно співпрацює з міським центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, з першим інклюзивно-ресурсним центром.

Керівництво
Закладу
Мельничук Марія Семенівна
Директор
Осіп Надія Степанівна
Вихователь-методист
Н.С. Трилінська

Н.С. Трилінська

Мій син Трилінський Назар почав відвідувати ЖНВК СТ № 59 у березні 2015 року. Звичайно, як і у інших мам, так і у мене були певні хвилювання та страхи; «Чи приживеться?», «Чи буде їсти, спати?», «Ч буде йому так комфортно як вдома?»і т.д.

Вже з першого дня я зрозуміла, що мої переживання були марними. Нас дуже гарно прийняли у групі.

Вже три роки ми відвідуємо групу «Бджілка», дуже задоволені, гарні і чуйні у Назарчика вихователі і помічник вихователя, які мають індивідуальний підхід до кожної дитини.

З дітьми займається психолог і логопед. Вихователі і викладачі проводять цікаві заняття, на яких наші діти вчаться розмовляти, малювати, ліпити, писати, читати, спілкуватися і багато чого іншого.

А які чудові свята проходять у садочку, їх також під керівництвом вихователів влаштовують наші діти.

А ранкова зарядка!!! Ну як можна її пропустити. Саме так повинен починатися веселий та щасливий дитячий день.

І взагалі, хочу сказати, що за 3 роки відвідування садочку, як мама бачу позитивні зміни у мого синочка і велике зростання над самим собою.

Хочу подякувати всьому колективу нашого садочка за Вашу працю, любов, терпіння і доброту до наших діток.

Батьки Хмеленко Артемія

Батьки Хмеленко Артемія

Гр. ЗПР – 2 «Джмелик»

ujenmr@gmail.com

Важко писати про те, що у якійсь мірі стало відправною точкою у житті твоєї дитини.

Для нас таким місцем став садочок № 59. Чому саме він, що в ньому особливого? А особливий наш садок не стінами, а людьми, які в ньому не просто працюють, а живуть ним, вкладають усю свою душу, віддають своє тепло нашим дітям.

Тому, шановні батьки майбутніх вихованців спец. комплексу № 59, якщо у вашому житті склалася така ситуація, що дитина потребує спеціальних умов перебування, то спокійно йдуть до садочка № 59, тут ви отримаєте найкращу допомогу. А звідси зможете піти до звичайної школи. Єдина умова – працювати одним фронтом з педагогами, з усіх боків розвивати дитину, разом йти до головної мети – подолання проблеми дитини, нормалізація її розвитку

Куліш Лариса Анатоліївна

Куліш Лариса Анатоліївна

kulishlarisa@ukr.net

Приношу слова вдячності всім працівникам СНВК №59, які своєю справою роблять величезний внесок у розвиток і формування світогляду дітей, які відвідують цей заклад.

В закладі працюють люди, які люблять свою роботу і віддають частину свого серця своїм вихованцям та учням, вони відкривають в них великі і маленькі таланти, навчають справжній дружбі, роботі в колективі, наполегливості у навчанні та прагненню у здійсненні мрій.

У стінах СНВК-59 наші діти відчувають себе затишно і комфортно.

Згурський Олександр Леонідович

Згурський Олександр Леонідович, батько учня 1 класу Максимільяна.

beglets@ukr.net

Вже другий рік мій син Максимільян навчається в Житомирському навчально-виховному комплексі спеціального типу №59 Житомирської міської ради. Даним навчальним закладом я дуже задоволений. Педагогічний колектив відрізняється високим професійним рівнем підготовки. Тут зроблять усе, щоб знайти шлях до кожної дитини, не дивлячись на всю складність її проблеми чи характеру, створивши саме ту невимушену атмосферу навчального процесу, що дозволить їй максимально відкрити свої таланти та здібності.А це про багато що каже… Дякуємо вам за все!

Розклад

Понеділок - П'ятниця (7:00 – 19:00)

Суббота та Неділя - Вихідні

Адреса

Україна, м. Житомир 10003

вул. Юрка Тютюнника, 32

Дні прийому

Понеділок - 14.00 - 17.00

Середа - 9.00 - 12.00

Контакти

0412-42-49-59

snvk_59_voykova@ukr.net