Про нас

Ми створюємо

Наше майбутнє

ЖНВК СТ №59  – добрий та надійний заклад
Народився: 1997 рік
Навчально-виховний комплекс працює з 7:00 до 19:00 при п’ятиденному робочому тижні.

Через гру, індивідуальний підхід до кожної дитини, співпрацю з батьками, під час занять, прогулянок, свят, розваг – педагогічний колектив забезпечує загальний розвиток дитини. Все це буде слугувати підгрунтям для набуття в подальшому спеціальних знань, умінь і навичок, формування стійких особистісних якостей.

ЖНВК СТ 59 – добрий, надійний заклад

Основне завдання закладу – створення та забезпечення організаційно-педагогічних умов, спрямованих на поліпшення процесів розвитку і соціалізації дитини, подолання її психофізичних вад у процесі навчання і виховання з метою максимально можливого розвитку її особистості та підготовки до самостійного життя; забезпечення корекційно-відновлювальної реабілітації дітей, які мають порушення в фізичному та розумовому розвитку.

Чому ми?

Тому що наш заклад:

  • переможець конкурсів «Навчальний заклад року – 2008, 2010, 2012»;
  • нагороджений Грамотою виконавчого комітету Житомирської міської ради за ІІ місце в загально – міському конкурсі «Моє квітуче місто» в 2013р.;
  • нагороджений Дипломом МОН України за презентацію досягнень в інноваційній модернізації національної освіти (в 2014р.);
  • нагороджений Дипломом МОН України, срібною медаллю в номінації «Діяльність навчальних закладів з розвитку міжнародної співпраці» (2014р.);
  • приймав міжнародний семінар “Законодавче забезпечення роботи фахівців у сфері «Інклюзивної освіти в Україні та Італії» (жовтень 2013);
  • тісно співпрацює з міським центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.
Керівництво
Закладу
Мельничук Марія Семенівна
Директор
Осіп Надія Степанівна
Вихователь-методист
Тартасюк Ганна Яківна
Заступник директора з НВР
Н.С. Трилінська

Н.С. Трилінська

Мій син Трилінський Назар почав відвідувати ЖНВК СТ № 59 у березні 2015 року. Звичайно, як і у інших мам, так і у мене були певні хвилювання та страхи; «Чи приживеться?», «Чи буде їсти, спати?», «Ч буде йому так комфортно як вдома?»і т.д.

Вже з першого дня я зрозуміла, що мої переживання були марними. Нас дуже гарно прийняли у групі.

Вже три роки ми відвідуємо групу «Бджілка», дуже задоволені, гарні і чуйні у Назарчика вихователі і помічник вихователя, які мають індивідуальний підхід до кожної дитини.

З дітьми займається психолог і логопед. Вихователі і викладачі проводять цікаві заняття, на яких наші діти вчаться розмовляти, малювати, ліпити, писати, читати, спілкуватися і багато чого іншого.

А які чудові свята проходять у садочку, їх також під керівництвом вихователів влаштовують наші діти.

А ранкова зарядка!!! Ну як можна її пропустити. Саме так повинен починатися веселий та щасливий дитячий день.

І взагалі, хочу сказати, що за 3 роки відвідування садочку, як мама бачу позитивні зміни у мого синочка і велике зростання над самим собою.

Хочу подякувати всьому колективу нашого садочка за Вашу працю, любов, терпіння і доброту до наших діток.

Батьки Хмеленко Артемія

Батьки Хмеленко Артемія

Гр. ЗПР – 2 «Джмелик»

ujenmr@gmail.com

Важко писати про те, що у якійсь мірі стало відправною точкою у житті твоєї дитини.

Для нас таким місцем став садочок № 59. Чому саме він, що в ньому особливого? А особливий наш садок не стінами, а людьми, які в ньому не просто працюють, а живуть ним, вкладають усю свою душу, віддають своє тепло нашим дітям.

Але розпочну спочатку. Історія наша непроста. У далекому 2014 році ми з дитиною, втікаючи від війни, долаючи замінований міст, ворожі блокпости, опиняємось аж у Житомирі. Тоді я вважала, що Житомир – це найневдаліше місто, куди ми могли би потрапити, вважаючи на мовний бар¢єр, особливо для моєї дворічної дитини, яка майже і російською не говорила. Яким же було моє здивування, коли я побачила, зустрілась, поспілкувалась з житомирянами, які у розмові зі мною переходили на російську мову, ніколи не нарікали на моє «східноукраїнське» походження, а навпаки співчували. І от ми потрапляємо до садочка, де нас приймають як своїх. Я була приголомшена, оскільки усі педагоги, няня, психолог – професіонали своєї справи, але не це виявилося найголовнішим для мене: вони настільки люблять дітей, віддаються своїй роботі, завжди відкриті для спілкування. А діти, як лакмусові папірці, бачать усе і відповідають взаємністю: з радістю біжать до садочка, займаються. Якщо дитина з якоїсь причини засмучена або плаче, то педагоги і обіймуть, і приголублять, і добрим словом втішать. Для мене, як для мами, це багато вартує! Для мого сина педагоги стали рідними людьми, тому я його залишаю у садочку зі спокійним серцем, а що може бути ліпше?

Були часи, коли знайомі казали мені перевести сина до іншого «звичайного» садочка, бо це ж спец садок. І яка ж я щаслива, що не послухала їх, а дивилася лише на свою дитину. Бо стільки уваги, занять, турботи, як тут, у жодному «звичайному» садочку, а я в цьому  впевнена, дитина не отримає. Якщо так вже сталося, що деякі діти мають діагнози, то безперечно, у маленькій групці з 15-18 дітей малечі буде краще, ніж у групі з 30-40 дітей. Єдине, шкода, що такий садочок лише один, оскільки групи мають бути ще меншими.

Минулого року садочок утеплили, і ми це відчули цієї зими: при теплих батареях повітря добре прогрівається, діти не мерзнуть. Окрім того, у садочку гарне безкоштовне харчування. Моя дитина, яка  вдома майже нічого не їсть, тут з’їдає усе. На території завжди прибрано, посаджені гарні квітники, а яка чудова алея з троянд!

Тому, шановні батьки майбутніх вихованців спец. комплексу № 59, якщо у вашому житті склалася така ситуація, що дитина потребує спеціальних умов перебування, то спокійно йдуть до садочка № 59, тут ви отримаєте найкращу допомогу. А звідси зможете піти до звичайної школи. Єдина умова – працювати одним фронтом з педагогами, з усіх боків розвивати дитину, разом йти до головної мети – подолання проблеми дитини, нормалізація її розвитку

Куліш Лариса Анатоліївна

Куліш Лариса Анатоліївна

kulishlarisa@ukr.net

Приношу слова вдячності всім працівникам СНВК №59, які своєю справою роблять величезний внесок у розвиток і формування світогляду дітей, які відвідують цей заклад.

В закладі працюють люди, які люблять свою роботу і віддають частину свого серця своїм вихованцям та учням, вони відкривають в них великі і маленькі таланти, навчають справжній дружбі, роботі в колективі, наполегливості у навчанні та прагненню у здійсненні мрій.

У стінах СНВК-59 наші діти відчувають себе затишно і комфортно.

Згурський Олександр Леонідович, батько учня 1 класу Максимільяна.

Згурський Олександр Леонідович, батько учня 1 класу Максимільяна.

beglets@ukr.net

Вже другий рік мій син Максимільян навчається в Житомирському навчально-виховному комплексі спеціального типу №59 Житомирської міської ради. Даним навчальним закладом я дуже задоволений. Педагогічний колектив відрізняється високим професійним рівнем підготовки. Але на мій погляд головне те, що всі, хто працює в цьому закладі, незалежно від посади та освіти, свою роботу люблять та дарують своїм вихованцям таке необхідне їм тепло і затишок. Тут зроблять усе, щоб знайти шлях до кожної дитини, не дивлячись на всю складність її проблеми чи характеру, створивши саме ту невимушену атмосферу навчального процесу, що дозволить їй максимально відкрити свої таланти та здібності. Не можна оминути увагою те, що школа максимально співпрацює з батьками. До всього цього добавлю те, що мій син кожного ранку, незважаючи на погодні умови, поспішає до свого класу в гарному настрої та з величезним бажанням. А це про багато що каже… Дякуємо вам за все!

Розклад

Понеділок - П'ятниця (7:00 – 19:00)

Суббота та Неділя - Вихідні

Адреса

Україна, м. Житомир 10003

вул. Юрка Тютюнника, 32

Дні прийому

Понеділок - 14.00 - 17.00

Середа - 9.00 - 12.00

Контакти

0412-42-49-59

snvk_59_voykova@ukr.net