Ранкові зустрічі

14.Січ.2020
Ранкові зустрічі

В зв’язку з реформуванням освіти в Україні, що розпочалося з розроблення та затвердження Концепції «Нова українська школа» змінюються і підходи з організації освітнього процесу в дошкіллі.

В НУШ робочий день починається з радісних зустрічей. Тож, педагоги дошкільники, реалізуючи наступність дитячого садка і школи радо вранці зустрічають своїх вихованців.

Продуманий і добре організований ранковий прийом дітей має велике значення в режимі дня дошкільника. Привітна зустріч їх з вихователем позитивно впливає на настрій, працездатність, дисциплінованість.

Ранкова зустріч – це чудовий спосіб вдало почати день у колі друзів, саме у колі, бо коло за спостереженням психологів є гарантією захисту. Проведення рефлексійного кола вранці дає змогу:

Вихователеві

– визначити, з яким настроєм дитина прийшла до дитячого садка

• з’ясувати, як дитина взаємодіє з однолітками

Дітям

– швидше адаптуватися одне до одного

– налаштуватися на ігри та спілкування

– навчитися бути відкритим і позитивним

Спілкування дає можливість дітям поспілкуватись, обмінятися інформацією, новинами, подарувати один одному комплімент, вчать дітей працювати разом, забезпечити позитивний, бадьрий настрій на весь день.

Галерея зображень